V malinkém krámku na rohu ulice, prodává párky překrásná řeznice. Prodává párky a taky prejty, od stropu visí tam uzené kejty. Pikantní slaninka slastně tam voní, a mně se v noci zdá jen a jen o ní.
Chtěl bych jen líbati, její šíji ladnou, chtěl bych být u toho, až zábrany padnou. Až mi vše dovolí, budu jak děcko, tlačenku, klobásy - sežeru všecko!
Umíte si udělat legraci nejen z ostatních, ale také sami ze sebe? Dokážete vymyslet a popsat veselý příběh? Podařilo se vám zachytit svým fotoaparátem, videem či mobilním přístrojem nějakou veselou příhodu či situaci? Vyštete své veselé příspěvky či footografie do naší soutěže "Vtipnější vyhrává" a získejte některou z cen. Více informací najdete zde.
Karle, o kom se Vám zdá, o té slanince, či řeznici... Asi o obou... Velmi nápadité téma a vtipně zpracované. Koukám, že se tu budeme skvěle bavit, byl to od redakce dobrý nápad...