Já měla ráda padající sníh. Vždycky jsem si říkala, jaká je to romantika. Když umřel tchán, museli jsme s manželem odklízet sníh kolem domu sami, a bylo po romantice.
Padá také u nás, zatím jen málo a není třeba zatím chodníky odklízet. Ale ono to asi také přijde, a bude třeba se chopit metly nebo lopaty. Básnička je aktuální
U nás v Horách je zatím klid, ale co není, to může být. Dívat se jak sněží bývá milé, horší je odklízet hromady bílé. Nejednou na to doplatila záda, že nemusím uklízet , jsem moc ráda. :-)