Dlouho jsem se těšila na první jarní ráno. Kdo si počká, ten se dočká. Dočkala jsem se i já, z čehož mám velkou radost. Do přírody se vrací život, každý nový den je barevnější a díky ptačímu zpěvu i veselejší.
Cílem mé první jarní vycházky byly pastviny nad městem. Z domova jsem vyrazila po šesté hodině teple oblečená, bylo totiž 5°C pod nulou. Zpočátku jsem litovala, že jsem si nevzala i rukavice. S přibývajícím časem se zvyšovala teplota, sluneční paprsky vykouzlily krásné dopoledne. Třeba vás o tom přesvědčí fotografie.
Přeji krásné dny, hodně důvodů k radosti a fotografům dobré světlo.
Aničko, v Rožnově jsem byla 2x na pionýrském táboře v ZTŠ. To tam ještě všude byly louky. Ty umíš tu Vaši krásnou přírodu zdokumentovat v každé roční době.
Dámy, děkuji za milé komentáře. K jaru patří zářivé barvy, ale na ty si musíme v našich končinách ještě chvíli počkat. Jak píše Jana. Zahrádky hýří barvani, ale trávě stále chybí jas a sytost. Snad brzy zaprší a tráva se zazelená. A zase bude veseleji. Přeji pěkné jaro.
Už aby to jaro rozsvítilo přírodu, fotky zajímavé, ale smutné. Ze suché země se jen ztěžka klube nový život. Větvičku s rampouchy i krmelec jsem našla a příště zase půjdu ráda s tebou.
Aničko, připomněla jsem si loňskou vycházku s Tebou do těchto míst. No, jara tam ještě moc není, ale výlet se vydařil, jak o tom praví Tvé krásné fotky. Děkuji!
Aničko, vidím, že ani k vám se jaro nežene, stejně jako k nám. Na zahrádkách už lecjaká jarní kytička září, ale ve volné přírodě jich zatím moc není. Sem tam devětsil, začíná se objevovat podběl. Ostatní zatím váhají, jestli vystrčit hlavičky. Ani tráva se ještě nezačíná zelenat, je příliš sucho. Myslím, že opravdové jaro začne, až pořádně zaprší.
Aničko, asi se budu opakovat, ale zase smekám před popisem každého kroku na Tvé procházce. Fotky už ani chválit nebudu, máš je vždy perfektní. To řečiště plné kamenů mne pokaždé nadchne. Taková Mumlava v Harrachově, to je také nádhera. Snad se jednou dokopu k tomu, abych navštívila Hanku R. a uviděla řeku Vydru.. Jen tak dál. Je fajn, že se dokážeme články a fotografiemi vzájemně potěšit a dát to komentáři najevo.