Dlouho jsem se těšila na první jarní ráno. Kdo si počká, ten se dočká. Dočkala jsem se i já, z čehož mám velkou radost. Do přírody se vrací život, každý nový den je barevnější a díky ptačímu zpěvu i veselejší.
Cílem mé první jarní vycházky byly pastviny nad městem. Z domova jsem vyrazila po šesté hodině teple oblečená, bylo totiž 5°C pod nulou. Zpočátku jsem litovala, že jsem si nevzala i rukavice. S přibývajícím časem se zvyšovala teplota, sluneční paprsky vykouzlily krásné dopoledne. Třeba vás o tom přesvědčí fotografie.
Přeji krásné dny, hodně důvodů k radosti a fotografům dobré světlo.
Aničko, v Rožnově jsem byla 2x na pionýrském táboře v ZTŠ. To tam ještě všude byly louky. Ty umíš tu Vaši krásnou přírodu zdokumentovat v každé roční době.
Dámy, děkuji za milé komentáře. K jaru patří zářivé barvy, ale na ty si musíme v našich končinách ještě chvíli počkat. Jak píše Jana. Zahrádky hýří barvani, ale trávě stále chybí jas a sytost. Snad brzy zaprší a tráva se zazelená. A zase bude veseleji. Přeji pěkné jaro.
Už aby to jaro rozsvítilo přírodu, fotky zajímavé, ale smutné. Ze suché země se jen ztěžka klube nový život. Větvičku s rampouchy i krmelec jsem našla a příště zase půjdu ráda s tebou.