V pátek 13. května 2022 se účastníci našeho setkání rozjeli do svých domovů plní nových dojmů a zážitků. Věřím, že všichni budeme vzpomínat na chvíle, které jsme prožili uprostřed milých lidiček, uprostřed historických míst a krásné přírody.
Pojďte si nad mými fotografiemi připomenout některé okamžiky tohoto íčkařského srazu.
Tolik krás,je mi moc líto,že jsem opravdu nemohla,a to nejen ze zdravotních důvodů. O to víc mne těší články a fotečky ze srazu. Vše bylo perfektní,jak je vidět.
Maruško, díky za článek a fotky. Vrátila jsem se vzpomínkami na báječné setkání a na místa, která jsem dosud neznala. Asi už bych je sama ani nenavštívila. Jsem šťastná, že jsem mohla Hostýn a okolí poznat s milými přáteli a už se těším na další setkání. Děkuji Ti za skvělou organizaci a milé pozvání do vašeho kraje.
Bezva organizace, příjemné prostředí, příjemní lidé, nechyběla legrace. Co víc bychom si mohli od setkání přát. Možná těšit se na další. Maruško, pěkná fotodokumentace, díky za všechno.