Seniorské setkání na sv. Hostýně z pohledu fotografa
Všechny foto: Libuše Heulerová
Myslím si, že o milém a zábavném setkání na sv. Hostýnu bylo napsáno už skoro všechno. Tak pouze několik fotografií.
Hodnocení článku:
23 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Místa mě neznámá (kromě Kroměříže). Na fotografiích jsem hádal na nich jsoucí osoby, neboť dle křestních jmen všechny nepoznám. Fotografie skvělé, přímo galerie.
Dana Puchalská
3.6.2022 20:16
Libuško, krásná fotogalerie
Jitka Mošovská
2.6.2022 11:56
Známá místa i vzpomínky. Pěkné.
Marie Seitlová
1.6.2022 16:19
Libuško, krásné fotky a připomenutí super akce.
Díky..díky...díky!!! Taky vzpomínám!!!
Eva Mužíková
31.5.2022 23:39
Libuško, fotky děvčat a vtipné popisky mne pobavily.
Alena Vávrová
31.5.2022 21:26
Libuško, moc děkuji za bezvadnou fotodokumentaci ♥ .
Plno bezvadných záběrů, parádní podívaná! Milé fotky účastnic, Díky :-)
Alena Tollarová
31.5.2022 20:53
Líbo, díky za mix fotografií s připomenutím pěkných chvil na setkání. K Vodní kapli jsem nedošla a ani jsem nevěděla, že se v Květné zahradě dá jít do té rotundy. Smály jsme se pořád, to je fakt :)
Eliška Murasová
31.5.2022 20:05
Libu, už jsem zase v myšlenkách na chvíli na Hostýně. Parádní fotky, bezvadné popisky. Krásné vzpomínky, děkuji! :-)
Alena Švancarová
31.5.2022 19:36
Děkuji za fotografie,moc ráda jsem si vše prohlédla ,včetně děvčat.
Jako bych tam byla. Díky!
Libuško, krásné fotky! A také pečlivě popsané. Jsou to příjemné vzpomínky.
Anna Potůčková
31.5.2022 17:12
Libuško nádherně jsi všechno nafotila a přiložila k fotografiím všeříkající popisky. Moc pěkná fotoreportáž ze setkání v našem Moravany oblíbeném kraji okolo našeho Hostýnku
Marie Měchurová
31.5.2022 15:05
Libuško, ráda jsem se v myšlenkách vrátila k našemu setkání díky Tvým 'podařeným' fotografiím.
Libuško, jak jinak než nádhera ve všem a hlavně v detailu. Moc děkuji za milé a rozpustilé fotografie. :-)
Blanka Lazarová
31.5.2022 14:03
Libuš, nádhera. Kdo si počká, ten se dočká. Fotky máš vymazlený. Smekám. :-) :-) :-)
Marie Novotná
31.5.2022 13:50
Tak to je super fotoreportáž. Děkuji za sdílení.
Zdenka Soukupová
31.5.2022 13:22
Líbo, paráda. Lituji, že jsem nemohla jet.