Nehybná záclona
a pohled na hodiny,
radost se nekoná
tak trochu z vlastní viny,
co zbývá z naděje,
snad letmé pousmání,
prý se nic neděje,
jen zvonek nevyzvání.
Tma padá na lesy
a ptáci usnou v houští,
stesk pluje nebesy
a nic mi neodpouští,
oči se dívají
a touhy pletou sítě,
o lásce snívají,
že zase zachytí tě.
3
komentáře
Jiří Libánský
3.7.2013 07:39
Dobře napsaná báseň. Nálada a myšlenky popsány výstižně.
Jitka Chodorová
2.7.2013 10:57
Neboj Zuzko,nebudu tě litovat,spíš to beru jako ten šanson,akorát mě to nějak nesedí do začátku léta,spíše bych něco takového čekala od tebe někdy v listopadu,ale to nic nemění na kvalitě díla,a tu ty máš vždy vysokou,tak snad jen napíší,že to je zase dost dobré.
Zuzana Pivcová
2.7.2013 04:46
To je zase jen jeden malý pokus o šanson, ne důvod k litování :-)!
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?