Trochu z vlastní viny
ILUSTRAČNÍ FOTO: stock.xchng

Nehybná záclona
a pohled na hodiny,
radost se nekoná
tak trochu z vlastní viny,
co zbývá z naděje,
snad letmé pousmání,
prý se nic neděje,
jen zvonek nevyzvání.

Tma padá na lesy
a ptáci usnou v houští,
stesk pluje nebesy
a nic mi neodpouští,
oči se dívají
a touhy pletou sítě,
o lásce snívají,
že zase zachytí tě.

Zpět do rubriky Zpět na homepage
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
3 komentáře
Jiří Libánský
Dobře napsaná báseň. Nálada a myšlenky popsány výstižně.
Jitka Chodorová
Neboj Zuzko,nebudu tě litovat,spíš to beru jako ten šanson,akorát mě to nějak nesedí do začátku léta,spíše bych něco takového čekala od tebe někdy v listopadu,ale to nic nemění na kvalitě díla,a tu ty máš vždy vysokou,tak snad jen napíší,že to je zase dost dobré.
Zuzana Pivcová
To je zase jen jeden malý pokus o šanson, ne důvod k litování :-)!

JSTE TU POPRVÉ?

Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?