K čemu jsou slova,
když zranit dovedou,
znova a znova,
a stejně podvedou,
chytáme lačně
ten příliv něžných slov,
co uštěpačně
nás pálí jako kov.
K čemu jsou slova,
když ty je neumíš,
noc sametová,
i mlčky rozumíš,
hlava se točí
a zima nezebe,
tvé něžné oči,
ty mluví za tebe.
4
komentáře
Jarmila Peerová
26.11.2013 20:22
Přemýšlím,jak to napsat.Tak stručně a jasně....zase skvělá....
Jana Šenbergerová
26.11.2013 08:32
Také to tak cítím, Jitko. Zatímco Zuzka má stále smysluplných slov na rozdávání, já mám pocit, že jsem slova chvály dávno vyčerpala a už se mohu jen opakovat. A dělám to ráda.
Krásné!
Jitka Chodorová
25.11.2013 14:00
Nevím co napsat,jako vždy,moc hezké Zuzko.
Jiří Libánský
23.11.2013 21:06
To jsi vyjádřila moc hezky. A ještě navíc v krásné básni.
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?