K čemu jsou slova
Ilustrační foto: thewanderingdakini.wordpress.com

K čemu jsou slova,
když zranit dovedou,
znova a znova,
a stejně podvedou,
chytáme lačně
ten příliv něžných slov,
co uštěpačně
nás pálí jako kov.

K čemu jsou slova,
když ty je neumíš,
noc sametová,
i mlčky rozumíš,
hlava se točí
a zima nezebe,
tvé něžné oči,
ty mluví za tebe.


Zpět do rubriky Zpět na homepage
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
4 komentáře
Jarmila Peerová
Přemýšlím,jak to napsat.Tak stručně a jasně....zase skvělá....
Jana Šenbergerová
Také to tak cítím, Jitko. Zatímco Zuzka má stále smysluplných slov na rozdávání, já mám pocit, že jsem slova chvály dávno vyčerpala a už se mohu jen opakovat. A dělám to ráda. Krásné!
Jitka Chodorová
Nevím co napsat,jako vždy,moc hezké Zuzko.
Jiří Libánský
To jsi vyjádřila moc hezky. A ještě navíc v krásné básni.

JSTE TU POPRVÉ?

Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?