Vytyč mi stezky,
ať poznám, kudy jít,
zasyp mě blesky,
ať nemám nikdy klid,
řekni pár vět,
co mě vždy dostanou,
daruj mi svět
s tvou rukou ochrannou.
Dej mi dost síly,
ať vnímám správný hlas,
pozastav chvíli,
ať nezdolá mě čas,
můj sen si nech,
ať proudí v rukou tvých,
ztiší se dech
jak ptáci ve větvích.
5
komentářů
Jiří Libánský
23.11.2013 21:02
"Pár vět, co mě vždy dostanou" já čtu tady od Tebe každou chvíli.
Hana Práglová
23.11.2013 14:16
Zuzko,jen víc takových krásných slov,která zachytí srdíčko.Díky
Jarmila Peerová
23.11.2013 13:38
Souhlasím s Janou,je to jako krásná modlitba...
Jitka Chodorová
22.11.2013 16:02
Moc pěkné.
Jana Šenbergerová
22.11.2013 10:13
Jedna z nejkrásnějších modliteb, jakou jsem kdy četla.
Tu se snad naučím zpaměti.
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?