Listuji ve snáři, vracím se do dětství, rtěnka ti na tváři zanechá svědectví.
Píšu ti vyznání, básním jak zamlada, cit ve mně vyzvání, co mě to napadá?
Krotím své myšlenky uprostřed diáře, jak oči milenky vpijí se do tváře.
Jsem stále zamlada a žádná babička, večer ti na záda vyškrábu srdíčka.
Co děláte nyní ve svém seniorském věku jako "za mlada"? K čemu jste se vrátili, anebo co jste nemohli dělat v mládí a dostali jste se k tomu až nyní? Napište jakýkoli svůj příběh či příběh ze svého okolí na téma „jako za mlada.“ Nejlepší příspěvek opět oceníme malým dárkem.
A proč ne jako " zamlada " ? Vždyť nám stárně jen obal těla,uvnitř přece zůstáváme stále stejně mladí a plni odhodlání,lásky a naděje...super,tomu fandím.