Toužím se vznášet,
nebýt jen černobílá,
někdo mi říká,
že jsem moc pošetilá.
Toužím tě líbat,
líbat až do umdlení,
kdopak mi říká,
že to už pro mě není?
Toužím tě svlékat,
ani se nezastydím,
kdekdo mi říká,
že tě víc neuvidím.
Ať každý říká,
co je mu právě milé,
já budu stále
mít touhy pošetilé.
5
komentářů
Milada Salajková
3.5.2014 16:34
Odvážná a pošetilá. Krása.
Milada Salajková
3.5.2014 16:31
Odvážná a pošetilá. Krása.
Jana Šenbergerová
15.1.2014 14:14
V takovém případě je moc krásné být pošetilý. Mnohem lepší než rezignovat...
Krásně jsi to vyjádřila, zuzko.
Jiří Libánský
15.1.2014 14:08
Tvé krásné pošetilé touhy by Ti mnohé mohly závidět. A to poetické vyjádření také. Ať si kdo chce co chce říká. Hlavně když se touhy naplní. Je hned po pošetilosti.
Jaroslava Handlová
15.1.2014 13:00
Zuzko, umíš jasně definovat své touhy ve verších. A to není pošetilost.
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?