Hýčkám si svoje vrásky,
odmítám prázdná slova,
nečekám na otázky,
mám brýle do růžova.
Chytám se v pavučině,
visím ve vlastní síti,
přemýšlím o nevině,
láska je k nepřežití.
Bojuji s kompromisy,
jsem bouře v zralém těle,
a stále jako kdysi
tě líbám rozechvěle.
3
komentáře
Olga Štolbová
13.1.2014 12:24
Ano Zuzko, také si hýčkám vrásky a brýle do růžova už moc nefungují, ale láska je pořád krásná i když někdy jen ve vzpomínkách. A ta báseň je moc krásná a živá.
Jiří Libánský
12.1.2014 18:03
Moc hezky a poeticky jsi to vystihla. Je to povedená báseň.
Jana Šenbergerová
12.1.2014 14:02
V pavučině lásky uvízla jsem ráda,
veškerému bojování ukazuji záda.
Stejně jako zamlada i ve starém těle
toho svého milého líbám rozechvěle.
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?