Proč stojím beze slova,
když slyším plno frází,
proč čekám zas a znova,
když zpráva nepřichází,
proč jdu ti opět vstříc,
když málo máš mě rád,
proč nemůžeš to říct,
jen jednou, jedenkrát.
Proč odolávám věku,
když je to samé "kdyby",
proč nechci pocit vděku,
když nenávidím sliby,
proč znám tě krátce jen,
když tolik chci ti říct,
proč jsi jak letmý sen,
jen teď, a nikdy víc.
Proč cítím blízkost nebe,
když po něm plují mraky,
proč nenacházím tebe,
když věřím na zázraky,
proč nejdu z kola ven,
když klesám závratí,
proč zní mi Beethoven
a noc tě nevrátí...
3
komentáře
Jitka Chodorová
20.12.2013 21:04
Opět jen tleskám!!!!!
Jiří Libánský
19.12.2013 17:28
verše jsou dobře psané
otázky navršené
partie rozehrané
téma je otevřené
srdce jsou propojena
v tom není žádná změna
tak láskou opojena
poslouchej Beethovena
Růžena Antlová
19.12.2013 16:21
Teda Zuzko smekám !!!!!!!!
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?