Jsem ničí
Ilustrační foto: yourgoldenmoment.com

Vyhlížím nebe,
je zataženo,
vytáčím tebe,
je obsazeno,
hledám tvé tělo,
je nedostupné,
to, co se smělo,
už není nutné,
v záplavě denní
časy si pletu
a pro loučení
nenajdu větu,
přicházím zticha,
nitro však křičí,
poznání píchá,
jsem zase ničí.

Zpět do rubriky Zpět na homepage
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
6 komentářů
Milada Salajková
Milovat a být milovan je největší štěstí na světe. V životé je přátelství vic než láska. Mé se to moc líbi.
Milada Salajková
Milovat a být milovan je největší štěstí na světe. V životé je přátelství vic než láska. Mé se to moc líbi.
Jiří Libánský
Přeci víte, že Zuzana vůbec bezprizorní není. Ale báseň o tom napsala krásnou. Nejen obsahově, ale i ten zajímavý verš a fascinující melodika v zajímavém rytmu.
Olga Štolbová
Zuzko, co to povídáš, Ty jsi přece hlavně svá, za to Tě všichni obdivujeme a máme rádi. A zataženo pro Tebe určitě nezůstane.
Jana Šenbergerová
Ty nemůžeš být ničí, když jsi tak úžasně svoje a také tak trochu naše, jak níže Jitka píše.
Jitka Chodorová
Zuzko,ty nejsi ničí,ty jsi naše,a my si toho hodně považujeme.Díky za to,že jsi.

JSTE TU POPRVÉ?

Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?