Vyhlížím nebe,
je zataženo,
vytáčím tebe,
je obsazeno,
hledám tvé tělo,
je nedostupné,
to, co se smělo,
už není nutné,
v záplavě denní
časy si pletu
a pro loučení
nenajdu větu,
přicházím zticha,
nitro však křičí,
poznání píchá,
jsem zase ničí.
6
komentářů
Milada Salajková
16.4.2014 21:39
Milovat a být milovan je největší štěstí na světe. V životé je přátelství vic než láska. Mé se to moc líbi.
Milada Salajková
16.4.2014 21:38
Milovat a být milovan je největší štěstí na světe. V životé je přátelství vic než láska. Mé se to moc líbi.
Jiří Libánský
8.1.2014 00:09
Přeci víte, že Zuzana vůbec bezprizorní není.
Ale báseň o tom napsala krásnou. Nejen obsahově, ale i ten zajímavý verš a fascinující melodika v zajímavém rytmu.
Olga Štolbová
7.1.2014 20:39
Zuzko, co to povídáš, Ty jsi přece hlavně svá, za to Tě všichni obdivujeme a máme rádi. A zataženo pro Tebe určitě nezůstane.
Jana Šenbergerová
7.1.2014 13:48
Ty nemůžeš být ničí, když jsi tak úžasně svoje a také tak trochu naše, jak níže Jitka píše.
Jitka Chodorová
7.1.2014 13:32
Zuzko,ty nejsi ničí,ty jsi naše,a my si toho hodně považujeme.Díky za to,že jsi.
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?