Přání všem z i60
FOTO: archiv Zuzany Pivcové

Milí přátelé,
co víc vám mohu přát, než co si přejete v hloubi duše sami. Za sebe si vám tedy dovolím popřát hodně světla. Protože světlo je život. Ať vás provází na další cestě. 

Zuzana

Zpět do rubriky Zpět na homepage
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
5 komentářů
Jana Šenbergerová
Tobě, Zuzko, redakci tohoto portálu i všem jeho čtenářům zjevným i skrytým přeji krásné Vánoce a stejně krásný rok 2014. Doufám, že se tu spolu budeme i nadále setkávat ve zdraví i nemoci, ve dnech úspěšných i méně šťastných, ale vždy plni porozumění pro sebe navzájem.
Jitka Chodorová
I já děkuji,přeji Tobě ,ale i ostatním krásné Vánoce.
Růžena Antlová
Tobě i všem z i60 přejiˇ, aby bylo hodně dárků pod vašim stromkem a v každém dárku ať je zabalen jeden šťastný den !
Hana Práglová
Zuzanko,díky.
Marie Novotná
Děkuji za přání a přeji světlé dny a pevné zdraví.

JSTE TU POPRVÉ?

Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?