To není jenom loučení
Ilustrační foto: Image courtesy of photostock / FreeDigitalPhotos.net

Odjezd, to není jenom loučení,
vždyť čekání se v návrat promění,
odjezd je mokrý mými slzami
a šťastný jedním nebem nad námi,
je plný naší víry vzájemné,
vždyť čekání je stejně mé i tvé.

Odjezd, to není chvíle prohraná,
vždyť čekání je také záchrana,
odjezd je velká zkouška pro lásku
a ticho na mou věčnou otázku,
co vlastně, řekni, co mi dáš,
jen pocit, že tu se mnou zůstáváš.

Zpět do rubriky Zpět na homepage
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
5 komentářů
Jiří Libánský
Vztah je o společných prožitcích. A to loučení a vítání bezesporu jsou.
Jitka Chodorová
Krásné!!!
Olga Štolbová
Čekání na lásku je krásné, ale loučení s láskou bolí. Vím,že o tomhle ta báseň není, jen se probudily vzpomínky.
Hana Šimková
Ty potvůrko ty máš to téma lásky nevyčerpatelné.Přeji ti , aby ti to zůstalo co nejdéle.
Jana Šenbergerová
Zuzko, vím, o čem to je. Tři roky jsme to zažívali 3 krát týdně. Teď, když nemusíme, se od sebe nehneme. :-)

JSTE TU POPRVÉ?

Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?