Odjezd, to není jenom loučení,
vždyť čekání se v návrat promění,
odjezd je mokrý mými slzami
a šťastný jedním nebem nad námi,
je plný naší víry vzájemné,
vždyť čekání je stejně mé i tvé.
Odjezd, to není chvíle prohraná,
vždyť čekání je také záchrana,
odjezd je velká zkouška pro lásku
a ticho na mou věčnou otázku,
co vlastně, řekni, co mi dáš,
jen pocit, že tu se mnou zůstáváš.
5
komentářů
Jiří Libánský
19.1.2014 20:21
Vztah je o společných prožitcích. A to loučení a vítání bezesporu jsou.
Jitka Chodorová
19.1.2014 10:48
Krásné!!!
Olga Štolbová
18.1.2014 18:05
Čekání na lásku je krásné, ale loučení s láskou bolí. Vím,že o tomhle ta báseň není, jen se probudily vzpomínky.
Hana Šimková
18.1.2014 17:52
Ty potvůrko ty máš to téma lásky nevyčerpatelné.Přeji ti , aby ti to zůstalo co nejdéle.
Jana Šenbergerová
18.1.2014 17:47
Zuzko, vím, o čem to je. Tři roky jsme to zažívali 3 krát týdně. Teď, když nemusíme, se od sebe nehneme. :-)
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?