A s něhou, která bolí, si sladím kávu solí.....tak výstižný obrat se může zrodit jen ve Tvojí hlavě, Zuzko. Kdysi jsem se domnívala, že můžu být básníkem. Jak jsem byla bláhová....
Pořád tvrdím,že čeština je mimořádně bohatý jazyk,o sobě si myslím,že mám slušnou slovní zásobu,ale u Vašich veršů se mi Zuzko slov nedostává...nechci se pořád jen opakovat,tak dnes jen " pěji chválu a tiše žasnu "...díky za kus pravdy a kus snění...
Zuzko, sobě kávu solí sladíš, jiné svými slovy hladíš.
Éterická, prostá hmoty, zpíjejí mě do němoty. Čtu je znova, slova hledám a dopustit na ně nedám.