Bráníme se prožívat věci v radosti proto, že neumíme žít v přítomnosti... Buď se pohybujeme v minulosti a nebo v budoucnosti... Když zapomeneme na to, co bylo včera a co nás čeká zítra, ucítíme krásné uvolnění... Protože najednou dokážeme být sami sebou... Jsme tu jen my, bez času... A vše, co právě přichází můžeme prožít naplno... Ať je to cokoliv... A dokážeme pak prožít i svou radost, protože máme volnou mysl... Kde je volno a prázdno, lze přijímat a naplňovat... Pak prožíváme šťastný život... A to je smyslem Bytí v tomto Žití...
Z archivu - náš portál obsahuje cca 2500 čtenářských příspěvků, nejrůznějších příběhů ze života, vzpomínek, ale i cestovatelských tipů, rad či gastronomických receptů. Připomeňme si vybrané příspěvky, které obohatily tento portál. Patří k nim i tento, který jste si právě přečetli.
Žiji přítomností, naplno. Mám ráda život a vše, co k němu patří, lásku a radost přijímám i rozdávám. Ale nezapomínám, co bylo včera, a myslím i na zítřek. ...Jen pro ten dnešní den...
Také jsem se podívala na její profil a byla hodně aktivní člen.Poslední dva nevydané články mě zarazily, jsou tajemné a svědčí o nějaké změně v životě.
Paní Kučerovou si bohužel pamatuji jen z doby, kdy jsem tu sama začínala, a to už je víc než tři roky. Někteří lidé psali hodně a hezky a náhle zmizeli. Škoda.