Ilustrační foto: Miloslava Karasová
Jak tichý pláč je tmavošedé nebe a strohá tma mé tělo objímá, jak chladný fáč stesk na kůži mě zebe a přání má už nejsou nevinná. Jak bělost stěn je nápoj plný pěny a vloček rej mě láká do kola, jak výčet změn je pohled neupřený a cizí děj, kdy na mě zavolá? Jak horký klín je tvoje pohlazení a v klávesách se slavík usadil, jak vlídný stín je lásky prozrazení a jitřní práh je posel příštích chvil.
Hodnocení článku:
0 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Vladka Steinová
1.9.2014 11:38
Krásné!!!!Mmylsím, že toto jediné slovo k vyjádření pocitů nad přečtením básně stačí,s úctou Vladka
Jiří Libánský
19.4.2014 19:52
hu. to je síla. super,
Jitka Chodorová
18.4.2014 15:59
Krásné,jako vždy.
Zuzko, moc ráda se s tebou setkávám prostřednictvím tvých veršů. O to víc se těším na osobí setkání.
Jarmila Peerová
17.4.2014 18:33
Nebudu jen posel příštích chvil,ale posel dobrých zpráv..Další krásná báseň Zuzko mezi ostatními krásnými.Budu se opakovat,ale jsi studnice bezedná,což je úžasné a určitě mohu napsat,že nás to moc těší.Díky.
Olga Štolbová
17.4.2014 09:32
Zuzko zas jedna úžasná báseň.
Mrazí a hladí zároveň. Díky, díky...