Chtěla jsem něco říct a pak jsem jenom stála, k mé touze bez hranic mi hudba nezahrála, chtěla jsem rozbít klid a zbyla mi jen gesta, chtěla jsem odejít a scházela mi cesta.
Chci stále někam plout a pouta jsou mi malá, chci lásku obejmout a v cestě stojí skála, když rozprostře se noc a přiblíží se nebe, je málo nebo moc, chtít usnout vedle tebe?