Když ticho do stěn vrůstá
a tma se snáší k nám,
když tvoje smělá ústa
zas dobře poznávám,
když pomalu se smráká
a kolem plyne čas,
když touha má tě láká
jak svůdných Sirén hlas,
když skrýš svou uzamčenou
už dávno nehlídám,
když cítíš, že jsi s ženou,
a láska není klam,
když mezi námi dvěma
už nezní smutku křik,
když noc je jako pěna
a ty jsi kouzelník,
když štěstí bez poznámky
pohltí ranní stín,
cit zamknu na dva zámky
a ještě pečetím.
8
komentářů
Soňa Prachfeldová
9.1.2015 13:03
Krásné !
Helenka Vambleki
9.1.2015 10:42
1*
Marie Bartošová
11.7.2014 10:53
Pan Libánský má pravdu, přidávám své +.
Jana Šenbergerová
7.7.2014 22:10
Krásná!
Nina Šachová
7.7.2014 18:52
Obdivuhodné! Jen ten obrázek mě k tak úžasné básni trochu popouzí, to se nepovedlo.
Jiří Libánský
7.7.2014 14:35
Žasnu. Tvoje poetické vyjadřovací schopnosti jsou neuvěřitelné. To se tak hezky čte. Skvělé.
Hana Lafková
7.7.2014 13:34
Milá Zuzko, to je sen nebo skutečnost?
Jitka Chodorová
7.7.2014 11:38
Tak toto je nádhera !!!!!!!!!!!!!!!!!
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?