Schovávám pod deku
své zimomřivé tělo,
ukrývám před zraky
své touhy bez hranic,
neplavu v nevděku,
že nebe potemnělo,
že cítím boláky
od zlatých náušnic.
Zamykám pod víčka
pohled tvých něžných očí,
hřeji si na duši
svůj polodětský smích,
už nejsem holčička,
roky se neotočí,
plakat se nesluší,
jen tonout v očích tvých.
8
komentářů
Hana Rypáčková
18.11.2014 14:50
Moc pěkné,balzám na duši.
Marie Magdalena Klosová
18.11.2014 13:43
Zuzi,pokračuj.Dík.
Nina Šachová
17.11.2014 16:55
čtu je znovu a znovu a každý verš do sebe zapadá jak soukolí v hodinách. Obdivuhodné.
Olga Štolbová
17.11.2014 08:01
Úžasné, díky Zuzko ***
Jiří Libánský
16.11.2014 13:30
Krásné. Já se zas nechám unášet veršem tvým.
Jana Šenbergerová
16.11.2014 12:15
To je jediné tonutí, které mě neděsí, i když mi bere dech.
Kdyby mě tu vůbec nic nedrželo, na i60, tvé verše by mě určitě přitahovaly dál.
Chtělo by to knížku, chtělo ...
Soňa Prachfeldová
16.11.2014 10:28
***
Jitka Chodorová
16.11.2014 09:07
Nádhera!!!!!
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?