Jen tonout v očích tvých
Ilustrační foto: pixabay.com

Schovávám pod deku
své zimomřivé tělo,
ukrývám před zraky
své touhy bez hranic,
neplavu v nevděku,
že nebe potemnělo,
že cítím boláky
od zlatých náušnic.

Zamykám pod víčka
pohled tvých něžných očí,
hřeji si na duši
svůj polodětský smích,
už nejsem holčička,
roky se neotočí,
plakat se nesluší,
jen tonout v očích tvých.

Zpět do rubriky Zpět na homepage
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
8 komentářů
Hana Rypáčková
Moc pěkné,balzám na duši.
Marie Magdalena Klosová
Zuzi,pokračuj.Dík.
Nina Šachová
čtu je znovu a znovu a každý verš do sebe zapadá jak soukolí v hodinách. Obdivuhodné.
Olga Štolbová
Úžasné, díky Zuzko ***
Jiří Libánský
Krásné. Já se zas nechám unášet veršem tvým.
Jana Šenbergerová
To je jediné tonutí, které mě neděsí, i když mi bere dech. Kdyby mě tu vůbec nic nedrželo, na i60, tvé verše by mě určitě přitahovaly dál. Chtělo by to knížku, chtělo ...
Soňa Prachfeldová
***
Jitka Chodorová
Nádhera!!!!!

JSTE TU POPRVÉ?

Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?