Když obloha se setměla
a stíny kolem chodí,
když odpoutám se docela
a stesk se nenarodí,
když náruč tvá mě pohltí
a jako vlny houpá,
když dávno není vyhnutí
a láska není skoupá,
když rozum ztratí zábrany
a neřídí se řádem,
když zříkám se své ochrany
a padám volným pádem,
když v nenasytném zajetí
jsem jedna velká žízeň,
jsi štěstí nebo prokletí,
jsi slast anebo trýzeň?
6
komentářů
Jana Šenbergerová
17.12.2013 13:44
Zuzko, je štěstí, že jsi tady a slast číst tvoje verše.
Jitka Chodorová
17.12.2013 09:01
Ti pode mnou všechno řekli,tak já jen tleskám!!!
Olga Štolbová
16.12.2013 13:39
Milá Zuzko,neznám jiná slova než krásné,nádherné,
skvělé,úžasné.Tahle všechna patří Tvým veršům.
Díky,díky,díky...♥
Vladěna Peterková
16.12.2013 09:58
Moc pěkné verše
Jiří Libánský
15.12.2013 20:54
Nemáš básně lepší a horší. Jen nejlepší a ještě lepší než nejlepší.
Jak můžeš tak dlouho intenzívně chrlit takové perly, to prostě nechápu.
Nina Šachová
15.12.2013 19:28
To je něco tak úžasného, Zuzko, že já jen zírám a nenacházím už slov, jak Tvou nádhernou tvorbu pojmenovat. Jsi velká, převeliká básnířka!!!
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?