Štěstí nebo prokletí?
Ilustrační foto: classicalchristianity.com

Když obloha se setměla
a stíny kolem chodí,
když odpoutám se docela
a stesk se nenarodí,
když náruč tvá mě pohltí
a jako vlny houpá,
když dávno není vyhnutí
a láska není skoupá,
když rozum ztratí zábrany
a neřídí se řádem,
když zříkám se své ochrany
a padám volným pádem,
když v nenasytném zajetí
jsem jedna velká žízeň,
jsi štěstí nebo prokletí,
jsi slast anebo trýzeň?

Zpět do rubriky Zpět na homepage
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
6 komentářů
Jana Šenbergerová
Zuzko, je štěstí, že jsi tady a slast číst tvoje verše.
Jitka Chodorová
Ti pode mnou všechno řekli,tak já jen tleskám!!!
Olga Štolbová
Milá Zuzko,neznám jiná slova než krásné,nádherné, skvělé,úžasné.Tahle všechna patří Tvým veršům. Díky,díky,díky...♥
Vladěna Peterková
Moc pěkné verše
Jiří Libánský
Nemáš básně lepší a horší. Jen nejlepší a ještě lepší než nejlepší. Jak můžeš tak dlouho intenzívně chrlit takové perly, to prostě nechápu.
Nina Šachová
To je něco tak úžasného, Zuzko, že já jen zírám a nenacházím už slov, jak Tvou nádhernou tvorbu pojmenovat. Jsi velká, převeliká básnířka!!!

JSTE TU POPRVÉ?

Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?