Jako kdysi
Ilustrační foto: irenedunneproject.blogspot.com

Hýčkám si svoje vrásky,
odmítám prázdná slova,
nečekám na otázky,
mám brýle do růžova.

Chytám se v pavučině,
visím ve vlastní síti,
přemýšlím o nevině,
láska je k nepřežití.

Bojuji s kompromisy,
jsem bouře v zralém těle,
a stále jako kdysi
tě líbám rozechvěle.

Zpět do rubriky Zpět na homepage
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
3 komentáře
Olga Štolbová
Ano Zuzko, také si hýčkám vrásky a brýle do růžova už moc nefungují, ale láska je pořád krásná i když někdy jen ve vzpomínkách. A ta báseň je moc krásná a živá.
Jiří Libánský
Moc hezky a poeticky jsi to vystihla. Je to povedená báseň.
Jana Šenbergerová
V pavučině lásky uvízla jsem ráda, veškerému bojování ukazuji záda. Stejně jako zamlada i ve starém těle toho svého milého líbám rozechvěle.

JSTE TU POPRVÉ?

Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?